Butterfly Trading s. r. o. – mozaiky, obklady, dlažby, bazény, wellness a vybavení koupelen.

Butterfly Trading s. r. o. – mozaiky, obklady, dlažby, bazény, wellness a vybavení koupelen.

NEWS
news and changes
in product line

DOWNLOAD
list of files
for download

PRODUCT LINE
complete list
of product line

BUTTERFLY Trading, L. t. d. V roce 2005 byla založena firma Butterfly Trading s.r.o., která se specializovala na velkoobchodní činnost v oblasti sortimentu mozaik pro realizaci komerčního a soukromého sektoru interiérů. Vlastní obchodní značka Butterfly je však na trhu již od roku 1990.

Aktivity společnosti se stále rozšiřují, a proto došlo v únoru 2015 k rozdělení společnosti Butterfly Trading na tři samostatné společnosti, kde každá z nich se zaměřuje na určitý okruh zákazníků.

Společnost Butterfly Servis s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní činnost. Pod obchodní značkou Butterfly nabízí keramickou, metalickou, kamennou a skleněnou mozaiku v široké škále barev, tvarů a velikostí. V současné době zastupuje sortiment i jiných firem nejen z České republiky. Svým klientům nabízí pomoc při výběru materiálu, zakázkovou výrobu dle přání zákazníka i dodávku objednaného zboží. Kromě velkoobchodní činnosti jsme se v poslední době zaměřili na výrobu štípaných dekorů na zakázku. Ve výrobní dílně vznikají pod zručnýma rukama mozaikové dekory a mixy dle jakéhokoliv přání a zadání.

Společnosti Butterfly KC s.r.o. a Butterfly Building s.r.o. se zabývají veškerým sortimentem obkladů, dlažeb a sanitární keramiky pro vybavení koupelen, soukromých bytových jednotek, hotelů, restaurací, obchodních center, bazénů a jiných veřejných prostor. Jsou schopny zajistit kompletní servis pro investory menších i větších projektů a případných jednotlivých klientských změn vč. konzultací a vytipováním vhodných materiálů pro realizaci, kterým v případě zájmu klienta, investora či architekta připraví projekt i vč. vizualizace, harmonogramu a koordinace projektu na stavbě. Ty jsou následně na jednotlivých stavbách řízené odborníky z firmy a koordinátorem dodávek.

Spokojenost zákazníka, kvalita a design jsou hlavním cílem společností.
© 2010–2019 BUTTERFLY SERVIS s.r.o. všechna práva
vyhrazena. Obsah stránek je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů a obrázků v jakékoli podobě
bez písemného souhlasu je nezákonné.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace