Butterfly Trading s. r. o. – mozaiky, obklady, dlažby, bazény, wellness a vybavení koupelen.

Butterfly Trading s. r. o. – mozaiky, obklady, dlažby, bazény, wellness a vybavení koupelen.

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

Dnes se naše aktivity stále rozšiřují. Jsme schopni zajistit kompletní servis pro klienty a investory větších projektů i s konzultacemi a vytipováním vhodných materiálů pro realizace, které splňují jejich představy o technických parametrech ,designu a ceně.
HomeHomedoplňkový sortiment
  • GRIP ANTISLIP

    GriP AntiSlip přináší jedinečnou dodatečnou povrchovou úpravu, která tvoří na téměř jakémkoli materiálu protiskluzný povrch. Uplatnění nalezne zejména ve vlhkých prostorech a místech částečně nebo zcela pod vodou, kde hrozí riziko uklouznutí nebo pádu. Neklouzavý potah GriP AntiSlip je na bázi dvousložkové syntetické pryskyřice. Nátěr je transparentní, a proto prakticky neviditelný. Přilne téměř na jakýkoliv povrch. Nanáší se na obklady, dlažby i na další druhy povrchů (přírodní kámen, porcelán, keramika, beton, dřevo, kov, sklo i plasty). Protiskluzná povrchová úprava plně zdůrazňuje barvu a strukturu natřeného podkladu.

© 2010–2019 BUTTERFLY SERVIS s.r.o. všechna práva
vyhrazena. Obsah stránek je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů a obrázků v jakékoli podobě
bez písemného souhlasu je nezákonné.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace